výroba a prodej armatur

O společnosti ABO valve


ABO valve, s.r.o. byla založena v roce 1993 jako dceřiná firma české společnosti Siwatec, a.s. Během více než dvacetileté historie jsme se stali největším výrobcem uzavíracích a zpětných klapek pro průmyslové použití v České republice a jedním z největších v Evropě.

Areal view ABO 2012

 

Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment produktů, který tvoří uzavírací klapky pro všeobecné a průmyslové použití včetně klapek s dvojitou a trojitou excentricitou, nožová šoupátka, kulové kohouty a bezpečnostní klapky pro nejnáročnější aplikace.

 

Klademe velký důraz na kvalitu a inovace. Našim klapkám byly uděleny nejrůznější evropské a mezinárodní certifikáty jako je TUV, GOST R, Lloyd’s Register, ABS, DVGW či API 609-0068. Výrobní závody ABO disponují certifikátem ISO 9001, což zajišťuje vysokou kvalitu výrobků a jejich životnost, stejně jako dodržování bezpečnostních předpisů. Certifikáty týkající se jednotlivých produktů či platné v určitých zemích naleznete u konkrétních produktů a v sekci certifikáty.

 

Sídlo společnosti, stejně jako výrobní závody, se nachází v Olomouci, v České republice. Síť poboček v různých koutech světa zabezpečuje export výrobků a služeb do více než 50 zemí světa. Pobočky společnosti naleznete v Bánské Bystrici (Slovensko), Smolensku (Rusko), Salvadoru (Brazílie), Singapuru a Pekingu (Čína). Navíc máme řadů prodejců a výhradních zastoupení v několika dalších zemích Evropy, na Středním východě, v Africe, Asii a Tichomoří a Latinské Americe.
ONCZ.NET
Databáze firem a práce v EU.CZIN
KatalogFirem.cz
MPalán.cz
Krby lipník
Firmy.cz
Živé firmy
Jsme na: ifirmy